MTÜ Ida-Virumaa Autokool
Erialad

KURSUSE NIMETUS ASUKOHT Hind
(koos kbm)
 
Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega
260 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Raamatupidamine algajatele
210 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega
240 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Sisetöödeelektrik
150 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Korteriühistu juhi koolitus
188 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Pottsepa ja korstnapühkija abi
320 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Ehitusviimistlus
320 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500  
Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega
290 ak. tund.
Online koolitus 2500  
Ettevõtluse alused ja äriplaani koostamine
130 ak. tund.
Online koolitus 2370  
 
 

Normatiivdokumendid

Väljavõte õppeprotsessi korraldamise alustest koolituskeskuses MTÜ IDA-VIRUMAA KOOLITUS

Kvaliteedi tagamise alused

Täienduskoolitusele vastuvõtt

Koolituselt väljaarvamise tingimused ja kord

Õppemaksu tasumine ja tagastamine

Tulumaksutagastus koolituskuludelt

Andmekaitse

Tunnistuse duplikaat

Praktikaasutused


Õpetajad

Tatjana Pjatkina Lektor eriala kursustel: Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Raviteaduskonna lõpetanud arst (magister), kutsepedagoog alates 2004. aastast. 1996-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2007. aastast täienduskoolituste lektor.

Aleksei Naumkin Lektor eriala kursustel: Korteriühistu juhi koolitus. Õigusteaduse magister, perelepitaja, NLP –praktik, Professionaalne Coach, Ericssoni hüpnoos, Sotsiaal Panoraam, Treenerite treening. Alates 2020 aastast Ida-Virumaa koolituskeskuse koolitaja.Viin läbi koolitust korteriühistute juhtidele, loenguid pereteemadel ja samuti NLP, Coach treeningud

Dmitri Ignatjev Lektor eriala kursustel: Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega.Erialad: Ravimiõpetuse alused Kvalifikatsioon: Kõrgharidus

Galina Kreintzberg Lektor eriala kursustel: Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Omab kõrgharidust sotsiaalvaldkonnas, õigusteaduses, lepituses. Ta on aastaid töötanud sotsiaalvaldkonnas, teostanud järelvalvet, nõustanud, abistanud inimesi. Meeskonna ja inimeste juhtumise kogemus. Tegutsenud sotsiaalosakonna juhatajana, Kiigestehaigete Laste Ühingu, Ida-Virumaa Laste ja Perede Tugikeskuse ja Eesti Reumaliidu juhatuses. Vabatahtlik üle 25 aasta shl üle 11 aasta vägivalla ohvritega. Nõustajana, koolitajana tegutsenud alates 2013 aasta, pikast töökogemusestbtuleb andragoogiline pädevus. Pidev enesetäiendamina valdkonnas ja pikaajaline töökogemus on täiskasvanute koolitamisel koolitaja tugevuseks, sest isiklikku kogemuse jagamine aitab õppijatel luua seoseid isikliku kogemuse ja õpitava vahel.

Tatjana Krutshinkina Lektor eriala kursustel: Raamatupidamine algajatele, Korteriühistu juhi koolitus, Ettevõtluse alused ja äriplaani koostamine. Kvalifikatsioon: majanduskõrgharidus, Andragoog VI kategooria Kogemus: 25 aastat Tatjanat inspireerib see, kui saab aidata inimestel oma elus muutusi teha ning ennast oma igapäevaelus õnnelikuna ja rahulolevana tunda.

Natalja Metelitsa Esmaabi koolitaja. (RN BSN) SA Narva Haigla ülemõde; Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu nõukogu Ida- ja Lääne-Virumaa koordinaator. Tervishoiutöötajate registri number N01909, eriala: terviseõendus, nakkustõrje õendu.

Galina Tarassova Lektor eriala kursustel: Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega. Galinal on kaks kõrgharidust. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari ja Tartu Ülikooli Narva Kolledži erialal ”Koolieelse lasteasutuse õpetaja”. Aastatel 1984-2016 on töötanud lasteaia direktorina. 2016. aastal Galina on olnud diplomitöö juhendajaks Tartu Ülikooli Narva Kolledžis. Ta tegeleb täiskasvanud õppijate koolitamisega alates aastast 2016. Galina oskab esitada õppematerjali huvitavalt, arusaadavalt ja põhjalikult, toetudes oma suurele töökogemusele.

Liudmila Vladimirova Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppegaÕppekavarühmad: Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine. Keemia ja bioloogia õpetaja (magister), üldõde (rakenduskõrgharidus), õendusala juhi kvalifikatsioon (magister), klassikalise massaaži baaskursus, koolitaja kogemus alates 1982. aastast, kutsepedagoog alates 2003. aastast. 1982-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2003. aastast täienduskoolituste lektor.

Igor Fimenkov Lektor eriala kursustel: Korteriühistu juhi koolitus, Pottsepa ja korstnapühkija abi. Olen ehitusvaldkonnas töötanud üle 40 aasta. Täiendan ennast pidevalt erinevatel erialastel koolitustel. 2016. aastast täiskasvanute koolitaja, olles läbinud andragoogika kvalifikatsioonikursuse (ANDRAS). Suured kogemused täiskasvanute õpetamisel: viin läbi korterelamute kommunikatsiooni teemalist koolitust korteriühistute juntidele, samuti viin läbi potseppa selli ja korstnapühkija kursust. 2023. aastal omandasin kliimasüsteemide, soojuspumpade ja soojusseadmete paigalduse mehaaniku lisahariduse. Tugevus on soov ajaga kaasas käia, uusi asju õppida ja teadmisi jagada.

Julia Raza Ur Rehman Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Teoreetilisi ja praktilisi kogemusi sotsiaaltöö valdkonnas kogun aastast 2009 nii Eestist kui välismaalt. Janu uute teadmiste ja kogemuste vastu on suur, seega õppimine ja uute oskuste omandamine sotsiaaltöö, kriisitöö ja inimsuhete valdkondades on minu jaoks katkematu ja kestev protsess. Hetkel on minu igapäevasteks tööülesanneteks abivajavate perede abistamine, nõustamine, jõustamine ja suunamine, juhtumikorraldus ja ennetustöö kohaliku omavalitsuse tasandil. Tudengina küsin nii palju küsimusi, kui võimalik, et uue valdkonna teadmistes ei jääks "pimedaid nurki", koolitajana püüan olla võimalikult põhjalik, et õppijal oleks vajadus küsimuste küsimise järele nii väike, kui võimalik.

Tatjana Olesk Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Tallinna Pedagoogika Ülikool, sotsiaaltöötaja, koolitaja alates 2003a.

Valeri Tšernikov Lektor eriala kursustel: Sissetöödeelektriku kursus

Alexsander Smirnov Lektor eriala kursustel: Sissetöödeelektriku kursus

Anastassia Gorškova Esmaabi koolitaja. Lõpetanud Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli. Anastassia Gorškova töötab SA Narva Haiglas Sisekliiniku vastutavõena, lisaks ka praktika juhendajana ja mentorina. 2017. aastal oli Anastassia Gorškova SA Narva Haigla aasta parim õe. Täiskasvanute koolitaja ja litsenseeritud esmaabiõpetaja aastast 2019. Tervishoiutöötajate registri number N11423.

Evelina Pintman Lektor eriala kursustel: Ettevõtluse alused ja äriplaani koostamine. Rakenduskõrgahridus personali ja sotsiaalala juhtimises, keskeriharidus ärijuhtimises, pagulaste tugiisiku koolitus. Täiskasvanute koolitamise kogemus alates aastast – 2009.

Svetlana Podtsepajeva Lektor eriala kursustel: Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Koolieelse lasteasutuse õpetaja rakenduskõrgharidus. Täiskasvanute koolitamise kogemus alates aastast – 2011.

Jelena Krutšinkina Lektor eriala kursustel: Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega, Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega.
INFO

Meist
MTÜ Ida-Virumaa Koolitus
Reg. nr. 80050271
Ida-Virumaa Autokool OÜ
Reg. nr. 10518040
SWEDBANK а/а EE162200001120022433

Kontor avatud:
E-R 10.00 – 17.00

ADRESS
Narva mnt. 40, 41536, Jõhvi
ivkoolitus@gmail.com
+(372) 33 52 154
+(372) 56 624 640
+(372) 55 500 692
+(372) 53 232 586
© MTÜ Ida-Virumaa Koolitus