Erialad

KURSUSE NIMETUS ASUKOHT Hind
(koos kbm)
 
Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega
260 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Raamatupidamine algajatele
240 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega
240 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Bürootöötaja
240 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Sisetöödeelektrik
150 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Korteriühistu juhi koolitus
188 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Pottsepa ja korstnapühkija abi
260 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Ehitusviimistlus
260 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega
290 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2500€  
Ettevõtluse alused ja äriplaani koostamine
130 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2370€  
 
 

Normatiivdokumendid

Väljavõte õppeprotsessi korraldamise alustest koolituskeskuses MTÜ IDA-VIRUMAA KOOLITUS

Kvaliteedi tagamise alused

Täienduskoolitusele vastuvõtt

Koolituselt väljaarvamise tingimused ja kord

Õppemaksu tasumine ja tagastamine

Tulumaksutagastus koolituskuludelt

Andmekaitse

Tunnistuse duplikaat

Praktikaasutused


Õpetajad

Tatjana Pjatkina Raviteaduskonna lõpetanud arst (magister), kutsepedagoog alates 2004. aastast. 1996-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2007. aastast täienduskoolituste lektor.Erialad: Töökeskkonnaohutuse alused; Anatoomia, füsioloogia ja sotsiaaltervishoiu alused; Toitumisõpetus, hooldusvahendid; Ravimõpetuse alused. Kvalifikatsioon: Kõrgharidus. Esmaabikoolituse õppejõud. Kogemus: rohkem kui 25 aastat

Aleksei Naumkin Lektor eriala kursustel: Korteriühistu juhi koolitus. Õigusteaduse magister, perelepitaja, NLP –praktik, Professionaalne Coach, Ericssoni hüpnoos, Sotsiaal Panoraam, Treenerite treening. Alates 2020 aastast Ida-Virumaa koolituskeskuse koolitaja.Viin läbi koolitust korteriühistute juhtidele, loenguid pereteemadel ja samuti NLP, Coach treeningud

Dmitri Ignatjev Erialad: Ravimiõpetuse alused Kvalifikatsioon: Kõrgharidus

Valentina Harina Erialad: Teeninduskultuur ja etikett.Teeninduse mõiste ja olemus; Suhtlemispsühholoogia Kvalifikatsioon: Kõrgharidus Psühholoogia

Irina Moskvitina Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Tööõigus; töösuhted; Side- ja klienditeeninduse alused; Sotsiaalpoliitika ja inimsuhted; Karjääri planeerimine ja töökeskkond. Kommunikatsioonipsühholoogia. Pedagoogika. Haridus: kõrgem õiguslik, majanduslik, meditsiiniline. Andragoogi IV kategooria. Kogemus: 18 aastat.

Galina Kreintzberg Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega.

Tatjana Krutshinkina Lektor eriala kursustel: Raamatupidamine algajatele, Korteriühistu juhi koolitus, Ettevõtluse alused ja äriplaani koostamine. Kvalifikatsioon: majanduskõrgharidus, Andragoog VI kategooria Kogemus: 25 aastat

Natalja Metelitsa Aastal 2005 sai Natalja rakenduskõrghariduse Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis üldõenduse erialal. Alates 2009. a on ta ennast pidevalt täiendanud erinevatel erialastel koolitustel. Aastal 2010 sai Natalja Täiskasvanute koolitajaks (VI tase), läbides Andragoogika Kvalifikatsioonikursuse (ANDRAS) ning lisaks sai ka Esmaabiõpetaja kvalifikatsiooni (Eesti Punane Rist). Tal on suur täiskasvanud õppijate koolitamise kogemus: Natalja pidevalt viib läbi koolitusi erinevates asutustes, näiteks Narva Kutseõppekeskuses, Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidus, Narva Haigla SAs, Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis jt. 2015. a Natalja on osalenud projektis “Täiskasvanud õppija” (Itaalia). Lisaks on Natalja osalenud ja esinenud konverentsidel ja seminaridel, ning kirjutanud publikatsioone meedias. Natalja Metelitsa on saanud kaks korda tiitli: „Ida-Virumaa aasta koolitaja 2009“ ja „Ida-Virumaa aasta koolitaja 2015“. Eterna Koolituskeskuses Natalja on esmaabi ja toiduhügieeni koolituste koolitaja. Oma tugevateks külgedeks peab ta oskust olla sõbralik ja innovaatiline koolitaja, kellel on alati soov ennast arendada ja uusi teadmisi kolleegide ja õppijatega jagada.

Galina Tarassova Galina Tarassova on lapsehoidja/lasteaiaõpetaja assistendi kursuse koolitaja. Galinal on kaks kõrgharidust. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari ja Tartu Ülikooli Narva Kolledži erialal ”Koolieelse lasteasutuse õpetaja”. Aastatel 1984-2016 on töötanud lasteaia direktorina. 2016. aastal Galina on olnud diplomitöö juhendajaks Tartu Ülikooli Narva Kolledžis. Ta tegeleb täiskasvanud õppijate koolitamisega alates aastast 2016. Galina oskab esitada õppematerjali huvitavalt, arusaadavalt ja põhjalikult, toetudes oma suurele töökogemusele.

Liudmila Vladimirova Õppekavarühmad: Teraapia ja taastusravi. Eakate ja puudega täiskasvanute hooldamine. Lastehoid ja teenused noortele. Sotsiaaltöö ja nõustamine. Keemia ja bioloogia õpetaja (magister), üldõde (rakenduskõrgharidus), õendusala juhi kvalifikatsioon (magister), klassikalise massaaži baaskursus, koolitaja kogemus alates 1982. aastast, kutsepedagoog alates 2003. aastast. 1982-2006 töötas Kohtla-Järve Meditsiinikoolis õpetajana. 2003. aastast täienduskoolituste lektor.

Igor Fimenkov Olen ehitusvaldkonnas töötanud üle 40 aasta. Täiendan ennast pidevalt erinevatel erialastel koolitustel. 2016. aastast täiskasvanute koolitaja, olles läbinud andragoogika kvalifikatsioonikursuse (ANDRAS). Suured kogemused täiskasvanute õpetamisel: viin läbi korterelamute kommunikatsiooni teemalist koolitust korteriühistute juntidele, samuti viin läbi potseppa selli ja korstnapühkija kursust. 2023. aastal omandasin kliimasüsteemide, soojuspumpade ja soojusseadmete paigalduse mehaaniku lisahariduse. Tugevus on soov ajaga kaasas käia, uusi asju õppida ja teadmisi jagada.

Julia Raza Ur Rehman Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Teoreetilisi ja praktilisi kogemusi sotsiaaltöö valdkonnas kogun aastast 2009 nii Eestist kui välismaalt. Janu uute teadmiste ja kogemuste vastu on suur, seega õppimine ja uute oskuste omandamine sotsiaaltöö, kriisitöö ja inimsuhete valdkondades on minu jaoks katkematu ja kestev protsess. Hetkel on minu igapäevasteks tööülesanneteks abivajavate perede abistamine, nõustamine, jõustamine ja suunamine, juhtumikorraldus ja ennetustöö kohaliku omavalitsuse tasandil. Tudengina küsin nii palju küsimusi, kui võimalik, et uue valdkonna teadmistes ei jääks "pimedaid nurki", koolitajana püüan olla võimalikult põhjalik, et õppijal oleks vajadus küsimuste küsimise järele nii väike, kui võimalik.

Tatjana Olesk Lektor eriala kursustel:Tugiisiku koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Lapsehoidja ja lasteaiaõpetaja assistendi koolitus koos esmaabiandja väljaõppega, Hooldustöötaja kompetentsus ja ettevalmistus koolitus kvalifikatsiooni eksamiks koos esmaabiandja väljaõppega. Tallinna Pedagoogika Ülikool, sotsiaaltöötaja, koolitaja alates 2003a.
INFO

Meist
MTÜ Ida-Virumaa Koolitus
Reg. nr. 80050271
SWEDBANK а/а EE162200001120022433

Kontor avatud:
E-R 10.00 – 18.00

ADRESS
Narva mnt. 40, 41536, Jõhvi
ivkoolitus@gmail.com
+(372) 33 52 154
+(372) 56 624 640
+(372) 55 500 692
© MTÜ Ida-Virumaa Koolitus