Keelekursused

KURSUSE NIMETUS ASUKOHT Hind
(koos kbm)
 
Inglise keele A2-taseme eksamiks ettevalmistav kursus
200 ak. tund.
Narva mnt. 40, Jõhvi 2015€  
 
 

Normatiivdokumendid

Väljavõte õppeprotsessi korraldamise alustest koolituskeskuses MTÜ IDA-VIRUMAA KOOLITUS

Kvaliteedi tagamise alused

Täienduskoolitusele vastuvõtt

Koolituselt väljaarvamise tingimused ja kord

Õppemaksu tasumine ja tagastamine

Tulumaksutagastus koolituskuludelt

Andmekaitse

Tunnistuse duplikaat

Praktikaasutused

Privileegid

Koolitusload


Kasulikud lingid ja
lisainfo


Haridus- ja teadusministeerium

Keeleamet

Sihtasutus Innove

Integratsiooni Sihtasutus

NordenBladet

Enjoybooks

Inglise Maja

LIVEPS

Soome Instituut


Õpetajad

Vanda Haug Erialad: Eesti keel Kvalifikatsioon: Kõrgharidus: Virumaa Kõrgkool Täskasvanute őpetamise staaž: 24 a.

Jelena Ohakas Erialad: Vene keel, Eesti keel. Jelena on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli erialal ”Vene keele ja kirjanduse õpetaja eesti õppekeelega koolis”. Hiljem aastal 1995 ta on saanud eesti keele võõrkeelena õpetajaks, lõpetades Tallinna Pedagoogikaülikooli. Jelena Ohakas on pidevalt ennast erialaselt täiendanud, kusjuures tal on läbitud täiskasvanute koolitaja (andragoogi) ning täiskasvanute eesti keele kui teise keele vabahariduslike koolitajate täienduskoolitused. Ta on töötanud eesti keele õpetajana aastast 1988 nii üldhariduslikes koolides, kutseõppekeskustes kui ka täiskasvanutele täiendkoolitust pakutavates koolituskeskustes. Jelena Ohakas on perioodil 2005 – 2013 olnud projektijuhiks mitmes projektis, näiteks ”Meie Eesti” (toetatud Integratsiooni ja Migratsiooni SA Meie Inimesed poolt), ” Üheskoos parema tuleviku nimel” (konkursi „Teeme koos“ raames) ning „Määratlemata kodakondsusega isikute integratsiooni toetamine Eestis”. Eterna Koolituskeskuses Jelena õpetab eesti keele õppijaid A1 – C1-tasemete koolitustel.Ta on viinud läbi nii argikeele koolitusi kui ka eesti erialase keele kursusi ning saanud klientidelt positiivse tagasiside. Kvalifikatsioon: Kőrgharidus Tallinna Pedagoogika Ülikool

Larisa Domaškina Erialad: Eesti keel

Anna Üleoja Erialalt alushariduse pedagoog. Anna on lõpetanud Tartu Ülikooli Narva Kolledzi 2014. a. ning sai magistri kraadi. Eriala: pedagoog mitmekeelses koolis. Ta on töötanud eesti keele õpetajana erakoolides. Töötab Järve koolis eesti keele kui teise keele õpetajana. Ida-Virumaa Koolituskeskuses Anna õpetab lastele, noortele eesti keelt meie lastekoolis Clever Kids ja täiskasvanutele tase A1-B1 ja lastele. 

Vilma Vou Kõrgharidus õpetaja E.Vilde nim. Pedagoogiline Instituut Eesti. Alates 2007 praktilise ja erialase keele ning vene keele õpetaja. Täiskasvanute eesti keele õpetaja tase A1-B2 alates 2017.

Valentina Jakimova Erialad: Eesti keel. Lõpetas Tartu Riikliku Ülikooli. Ta on läbinud täiendõppe Tallinna Pedagoogikaülikoolis "Eesti keel võõrkeelena" erialal. Lisaks on Valentina õppinud eesti kirjandust Tallinna Ülikoolis. Ta on aastast 1972 töötanud eesti keele õpetajana üldhariduslikes koolides. Valentina on pidevalt ennast erialaselt täiendanud, nt tal on läbitud koolitus "Vene põhikooli eesti keele õpetajate metoodika" (Virumaa Kõrgkooli Täienduskoolituse osakond). Valentinal on suur täiskasvanute koolitamise kogemus. Eterna Koolituskeskuses Valentina õpetab eesti keele õppijaid A2 – C1-tasemete koolitustel.Ta on saanud õppijatelt positiivset tagasisidet, kuna ta oskab leida ühist keelt õppijatega ja esitada õppematerjali arusaadavalt ning selgelt.

Galina Krehova Erialad: Inglise keel. Galina on lõpetanud Harkivi Ülikooli erialal inglise keel ja kirjandus. Eterna Koolituskeskuses töötab inglise keele õpetajana. Valdab kaasaegseid inglise keele õpetamismetoodikaid. Galina täiendab oma oskusi pidevalt erinevatel koolitustel. 2014. aastal läbis ta täiendkoolituse Lake school of English in Oxford teemal: Inglise keele õpetamise loomingulisuse koolitus keskkoolis ning täiskasvanute klassis: Praktiline ning loominguline metoodika välismaistele inglise keele õpetajatele. Galina õpetab edukalt nii gruppe kui ka individuaalõppena inglise keelt, ta on alati abivalmis, rahulik ja sõbralik.

 
INFO

Meist
MTÜ Ida-Virumaa Koolitus
Reg. nr. 80050271
SWEDBANK а/а EE162200001120022433

Kontor avatud:
E-R 10.00 – 18.00

ADRESS
Narva mnt. 40, 41536, Jõhvi
ivkoolitus@gmail.com
+(372) 33 52 154
+(372) 56 624 640
+(372) 55 500 692
© MTÜ Ida-Virumaa Koolitus