Õppeasutus: MTÜ IDA-VIRUMAA KOOLITUS
Õppeasutuse kood: 80050271
E-mail: ivkoolitus@gmail.com
Koolituse nimetus : Sisetöödeelektrik
Õppe kogumaht (akad. tundides) : 150
Maksumus käibemaksuga : 2500€
Õppekavarühmad ja õppekava koostamise alus
Õppekavarühm: tehnikaalad, elektrienergia ja energeetika
Õppekava koostamise alus:
Eesmärk ja õpiväljundid
Eesmärk: valmistada ette töötaja, kes on võimeline iseseisvalt ja usaldusväärselt teostada elektritöid siseruumides, osates vältida võimalikke ohtusid ja elektrikahjustusi
Õpiväljundid. Koolituse lõpuks õppija
Sihtgrupp ja õppe alustamise tingimused
Kursus on mõeldud vähemalt põhiharidusega täiskasvanutele, kes soovivad omandada esmatasandi elektriku kutset. Eelnev töökogemus pole vajalik. Soovitav on omada loogilist mõtlemist, vastutustunnet, head nägemist, head füüsilist vormi.
Õppe kogumaht, selle ülesehitus, õppekeskkond ja õppevahendid
Koolituse maht 150 akadeemilist tundi:
Õppekeskkond: Auditoorium või online õpe. Õppekava teoreetiline osa viiakse läbi koolituskeskuse auditooriumis või veebikeskkonnas Zoom. Ruumid ja varustus vastavad tehnilise ohutuse ning sanitaar- ja hügieeninõuetele, samuti tuleohutuse ja elektriohutuse nõuetele. Zoomis osalemiseks on vajalik arvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti ja püsiva internetiühenduse olemasolu.
Õppeklassid asuvad Narva mnt. 40, Jõhvi, Kalevi tn.19 Kohtla-Järve ja Hariduse 1A, Sillamäe 1. korrusel. Koolituskeskus asub bussijaama läheduses (3-5 min kõndides), vahetus läheduses asub tasuta parkla autodele.
Õpijate arv ühes grupis on 4-12 inimest.
Õppevahendid: Kõik osalejad saavad koolitusmaterjalid, õppematerjal on kaasaegne, kohandatud vastavalt koolitusgrupi tasemele ja täiskasvanuõppe spetsiifikale ning käesoleva õppekava eesmärkidele ja ülesannetele. Iga osaleja saab isikliku koolitusmapi õppematerjalidega, mis jääb talle ka koolituse lõppedes.
Õppeprotsessi kirjeldus, sh õppe sisu, õppemeetodid ja -materjalid
Õppeprotsess: Teooretiline õppe, iseseisev töö ja juhendatav praktika auditooriumis ja töökohal. Iseseisva töö puhul õppija vaatab vidio salvestusi, teeb teste, kirjutab etteantud teemal tööd. Koolitus toimub 2-4 korda nädalas 3–4 akadeemilist tundi korraga ning kestab 3–5 kuud.
Õppe sisu
Õppemeetodid: Loeng, seminar, grupitöö, praktilised harjutused, iseseisev töö.
Õppematerjalide loend: Koolitajate poolt koostatud õppematerjalid.
Hindamine ehk lõpetamise tingimused. Õpilane on osalenud auditoorsetest tundidest, läbinud praktikumid
Hindamiskriteeriumid:
Lõpetamise tingimused: Läbida täies mahus teoreetiline õpe ja praktika ning sooritada eksam (testi vormis, eksam loetakse sooritatuks, kui õigeid vastuseid on vähemalt 70% ja täidetud on praktiline ülesanne)
Väljastatavad dokumendid:
Lektori kvalifikatsioon:
Lektorid: https://ivkoolitus.ee/teachers.php?l=2