Online Kooli E-õppe.

Online Kooli E-õppe. В-kat: 480 € (teooria + 24 juhtimisõpet)

Online Kooli E-õppe. В-kat(AKK): 540 € (teooria + 24 juhtimisõpet)

Online Kooli E-õppe. С-kat: 495 € (teooria + 10 juhtimisõpet)

Interneti-autokool E-õppe on ainulaadne võimalus sooritada teooria kursus sobival ajal teie jaoks. e-õpet kasutades. E-autokool on kerge ja mugav keskkond interaktiivne õppimine, mis võimaldab teil kasutada uusi õppemeetodeid ja alati pakub uuendatud sisu.
Online autokool on kaasaegne ja mugav õppemeetod, mis võimaldab teil valida teoreetilise osa õppimise sobiv koht, aeg ja rütm. E-õppe sisaldab palju erinevaid õppematerjalid. Saate vaadata ka loengukõnesid ja ristmikul olevat 3D-videot Vaadake täiendavaid materjale ja lahendage testid.
Elektroonilises keskkonnas on lihtne liikuda ja see sisaldab funktsioone, mida saate paremaks muuta korraldage oma koolitust. Lisaks võite küsida nõu autokoolis, kirjutada op-teooria õpetaja ja osalema ka loengutes, mis huvitavad teid klassiruumis.

Dokumentide aktsepteerimine
EP — Пт 12.00 — 17.00
Lepingu sõlmimiseks peate võtma koos teiega:
 • — isikut tõendav dokument
 • —1 värviline foto (3,5 x 4,5 cm)
 • — Mootorsõidukijuhi tervisetõend (saate hiljem)

 • — esimene osamakse 100 евро

  • < e-autokool-logo

   Интернет школа E-õppe

   Juhiloa taotlejate jaoks

   scheme3ru


   b
   B1
   C
   C1
   TALVE
  image
  TÖÖTA JA ÕPI!

  Alates 1. maist 2017 hakkas töötukassa pakkuma teenuseid, mille eesmärk oli tööpuuduse vältimine. Töötushüvitiste teenust pakutakse töötajatele, kes vajavad toetust vahetuse või töökoha säilitamise ajal, kuna neil puudub või on vananenud vajalikud oskused; ka tööandjatele, et toetada neid tööjõu leidmisel vajalike oskustega, samuti ümberkorralduste ettevalmistamisel ja elluviimisel.

  image
  KEELE KURSUSED

  Pakume keelekursusi üliõpilastele, täiskasvanutele ja ettevõtetele. Aeg, tundide arv ja hind kokkuleppel. Siin saate õppida inglise, saksa, vene, soome, prantsuse ja eesti keelt. Koolitus algab igal etapil, sõltuvalt koolituse tasemest. Pakume individuaalset koolitust gruppides ja minigruppides.

  image

  MOOTORSÕIDUKIJUHI KOOLITUS

  IDA-VIRUMAA AUTOKOOL Kutsub kursustele juhtide kategooriaid: АМ В С